עלה כותרת משלוחי פרחים בירו
flowers@aleh-koteret.co.il 025665763

חדש בעלה כותרת הזמנות אונליין באתר 
משלוחי פרחים בירושלים והסביבה

זר הגן הקסום

זר הגן הקסום

עלה כותרת חנות פרחים בירושלים.

עלה כותרת, בעלת שנים של ניסיון. החנות הממוקמת במרכז העיר ומציעה שירות של משלוחי פרחים לכל יעד בירושליים בפרט ולכל אזורי הארץ השונים בכלל, במידת הצורך נגיע לתל אביב, רמת גן, גבעתיים, הרצליה רעננה או כל יעד שתחפצו להפתיע בזר מיוחד במינו!

הפתיעו מישהו חשוב ויקר לכם בזר מפנק - זר הגן הקסום.

משלוחי פרחים לכל אירוע וחג, אנו נדאג להתאים את התקציב ולהגיע עם זר מפתיע לכל אזור בארץ. החנות שלנו חנות פרחים בירושלים, אנו מציעים משלוחים של זרים לכל הערים והשכונות הסובבות את ירושלים, החל ממרכז ירושלים, וסביב לה, וזאת בתיאום מראש של שעת ותאריך המשלוח. האזורים הנוספים שאנו מספקים שירות משלוחים של פרחים: גוש עציון וכפר עציון, מבשרת ציון, מודיעין, מעלה אדומים וגם באזור נווה דניאל והסביבה.

רוב לקוחותינו הוותיקים שמכירים את שיטת העבודה שלנו והייחודיות שלנו, לא יוותרו על הנגיעה האישית שיש לנו בכל זר שאנו שוזרים, ישנם לקוחות שחוגגים באזור המרכז ותל אביב וחשוב להם שהפרחים באירוע יהיו בדיוק כמו שהם אוהבים, אם מדובר בזר פרחים יפייפה שיהיה כעיצוב לאירוע, או אם מדובר בסידור פרחים למרכז שולחן או לבר. אנו מגיעים לכל אזור בארץ, מצפון ועד דרום כדי לבצע משלוח או עיצוב אירוע בתיאום מראש, כמובן.

בחר גודל

מוצרים דומים